Дата: від до Скинути

Голову сільськоі ради Саранчуківськоі CТГ Володимира Петровського  прийнято до ПластПрияту - об'єднання добродіів Пласту

Голову сільськоі ради Саранчуківськоі CТГ Володимира Петровського прийнято до ПластПрияту - об'єднання добродіів Пласту

На закритті Крайового вишкільного табору було приийнято до ПластПрияту - об'єднання добродіів Пласту - Володимира Петровського, голову сільськоі ради Саранчуківськоі СТГ, за сприяння в організаціі табору та багатолітню допомогу в організаціі пластових таборів на Соколиці.

14:49 16.08.2021

”Свято казки” у Тростянці

У селі Тростянець Саранчуківської ОТГ на подвір’ї сільського клубу панувала  казкова атмосфера. Для дітей і жителів села було проведено ”Свято казки”, яке організувала працівник сільської бібліотеки Наталя Семенів.

15:40 09.08.2021

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Тернопільської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

11:32 30.07.2021