Центр безоплатної правової допомоги

Система безоплатної правничої допомоги запрошує до співпраці параюристів!

Що потрібно буде робити:  інформувати населення про безоплатну правничу допомогу, допомагати у розміщенні правових матеріалів  комунікувати з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та спілками;  перенаправляти клієнтів до фахівців системи надання безоплатної правничої допомоги за допомогою застосунку “Параюристи”.  Що ми пропонуємо:  досвід співпраці з системою надання безоплатної правничої допомоги;  можливість пройти безкоштовне навчання (тренінги, курси, семінари тощо) як у сфері волонтерської діяльності, так і в правовій сфері  шанс розширити ділові контакти, покращити навички комунікації.  Скільки часу займатиме волонтерська діяльність Ми очікуємо, що волонтери витрачатимуть на волонтерську діяльність 1–3 години на тиждень або не менше 4-х годин на місяць. Як стати параюристом БПД  Заповнити анкету: https://cutt.ly/hlq3RxH;  Пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності» та отримати електронний сертифікат: http://academy.legalaid.gov.ua  Пройти співбесіду з представником центру. З додатковими запитаннями звертайтеся на: Pravoprosvita@legalaid.gov.ua

15:01:48 16.11.2023

Повістка у поштовому ящику, що робити?

На сьогодні, під час загальної мобілізації в Україні, представники ТЦК доволі часто вдаються до незаконних заходів відправки та вручення повісток. А саме, направляють повістки до поштових скриньок військовозобов’язаних осіб. Варто одразу розуміти, що такі повістки не мають юридичної сили і не можуть вважатись врученими належним чином.

14:19:53 20.09.2023

Оскарження рішення ВЛК

Відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 №402, постанови центральної ВЛК можуть бути оскаржені в судовому порядку, постанова ВЛК регіонів може бути оскаржена у ЦВЛК або у судовому порядку.

14:16:21 20.09.2023

Заява про призначення пенсії за віком

Україна є правовою державою, тож, попри повномасштабне вторгнення РФ та складні економічні умови, виплата пенсій продовжується. Звернення стосовно призначення пенсії за віком може здійснюватися у будь-який період з моменту виникнення права на неї, однак не раніше, аніж за місяць до того, як особа досягла пенсійного віку.

14:13:32 20.09.2023

Оскарження рішення ВЛК

14:13:04 20.09.2023

Підстави з яких допомога по тимчасовій непрацездатності не надається