Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Саранчуківської сільської ради.

Фото без описуУ період реформування освіти в Україні постала проблема оновлення підходів до професійного розвитку педагогічних працівників, пошуку  шляхів реалізації їх творчого потенціалу, планування індивідуальної освітньої траєкторії.

КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Саранчуківської сільської ради розпочав роботу 01.02.2021року.

Директор комунальної установи – Ткачик Галина Львівна.

Центр є юридичною особою, що утворюється як бюджетна установа. Центр провадить свою діяльність у межах території обслуговування, що визначається його засновником. Керівник

Основними завданнями центру є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічна підтримка та консультування.

Центр відповідно до покладених на нього завдань:

1. узагальнює та поширює інформацію з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
  2. координує діяльність професійних спільнот педагогічних працівників;
  3. формує та оприлюднює на власному веб-сайті https://tsprppsaranchuky.blogspot.com/ бази даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інші джерела інформації (веб-ресурси), необхідні для професійного розвитку педагогічних працівників;
  4. забезпечує надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;
  5. організовує та проводить консультування педагогічних працівників, зокрема з питань:
  • планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку;
  • проведення супервізії;
  • розроблення документів закладу освіти;
  • особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
  • впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій.

Із діяльністю Центру ви можете ознайомитися за даним покликанням https://tsprppsaranchuky.blogspot.com/ .