У Саранчуківській сільській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь Героя – Захисника Ярослава Миколайовича Мороза

Дата: 01.03.2023 18:54

Фото без описуСьогодні у Саранчуківській  сільській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь Героя – Захисника  Ярослава Миколайовича Мороза.

Дорогою додому тіло з домовиною зустрічали люди біля населених пунктів, аби в скорботі на колінах вшанувати Воїна, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Ярослав Мороз народився 17 січня 1973 року у с.Литвинів колишнього Підгаєцького району. Одружився та проживав з сім’єю у селі Божиків, був добрим чоловіком, батьком, сином.

Ярослав Миколайович 22 квітня 2022 року був мобілізований до ЗСУ, служив солдатом у 10-ій гірсько-штурмовій бригаді.

Загинув в день свого 50-ти річчя, 17 січня 2023 року, під час бойових дій з російськими окупантами біля населеного пункту Роздолівка Донецької області.

У Ярослава залишилися дочка з сином,  дружина та мама.

Вічна пам'ять і слава Герою!