Оголошення про наявність вакантної посади завідувача сектору військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Саранчуківської сільської ради

Дата: 03.07.2023 16:18

Фото без описуСаранчуківська сільська рада оголошує про наявність вакантної посади - завідувач сектору військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Саранчуківської сільської ради  – 1(одна) штатна одиниця.

Особа призначається на посаду на період дії воєнного стану, до проведення конкурсу на дану посаду та призначення переможця конкурсу, але не довше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Сільський голова після ознайомлення з наданою інформацією та документами, проводить співбесіду з претендентами на зайняття посади завідувача сектору військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення  Саранчуківської сільської ради   та приймає відповідне розпорядження про призначення на посаду.

● Вимоги до кандидатів:

-  громадянство України,

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра;

-  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;

- знання та володіння державною мовою;

- знання основних принципів роботи на комп’ютері та основних програмних засобів;

- знання законодавства України у сфері військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту.

● Необхідні документи:

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) (автобіографія, трудова діяльність),

- дві фотографії розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копія  трудової книжки;

- копія паспорта громадянина України;

- копія картки платника податків;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Прийом документів проводиться за адресою: м.Бережани, вул.Шевченка, 15, будинок громад, другий поверх, каб. №20 у робочі дні з 09.00 год до 17.00 год

● Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником юридичного відділу за телефоном – 0673532850 - Качур Роксолана Миколаївна.