В останню путь провели Героя-Захисника Соколовського Назара Остаповича

Дата: 04.03.2024 09:16

Фото без описуУ с.Рибники Саранчуківської сільської територіальної громади тисячі людей віддали шану та провели в останню путь Героя-Захисника Соколовського Назара Остаповича.

Скорботна родина, односельчани, побратими, друзі, знайомі прощалися з воїном - Героєм!

Величезна втрата для родини, громади та України!

Назар Соколовський народився 27 квітня 1989 року у с. Рибники. Він був світлою, доброю, талановитою людиною із «золотими руками», добрим футболістом, мав прекрасний голос.

Працював директором комунального підприємства «Благоустрій-Сервіс», був депутатом Саранчуківської сільської ради.

З початком повномасштабної війни пішов добровольцем захищати Україну. У складі Сил Спеціальних Операцій, разом з побратимами мужньо виконував військовий обов’язок на Донеччині, Луганщині, Сумщині.

Загинув 01 березня 2024 року від авіаудару ворога по населеному пункті Глухів Сумської області.

У Назара Соколовського залишилися дворічний син, дружина, батьки та брат з сестрою.

Він віддав за Україну найцінніше - своє життя! Йому назавжди 34…..

Невимовний біль, розпач…. Небо над Рибниками затягнулось сірими хмарами і разом з тисячами людей плакало з горя, коли останній раз везли тіло Назара вулицями рідного села до вічного спочинку.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Слава Україні!                                                    Героям Слава!