Провели в останню путь Героя – Захисника  Мидляка Романа Васильовича

Дата: 13.03.2024 17:44

Фото без описуСьогодні у Саранчуківській  сільській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь Героя – Захисника  Мидляка Романа Васильовича.

Дорогою додому тіло з домовиною зустрічали люди біля населених пунктів, аби в скорботі на колінах вшанувати Воїна, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Роман Мидляк народився 08 травня 1972 року у Котові, проживав з сім’ю у Рибниках. В перші місяці війни був мобілізований солдатом до лав ЗСУ.

Загинув 7 березня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п.Роботине Запорізької області.

У Романа залишилися дружина з сином.

Вічна пам'ять і слава Герою!