Саранчуківська сільська територіальна громада передала FPV-дрон для 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»

Дата: 18.04.2024 23:55

Фото без опису17 квітня 2023 року в бою за волю і незалежність України загинув Олег Барна. Минув рік з часу болісної втрати, але його справи живуть далі в наших серцях та діях.

Брат Олега Барни, військовослужбовець ЗСУ Степан Барна організував збір дронів на помсту ворогам. До цієї акції долучилася Саранчуківська сільська територіальна громада і передала FPV-дрон для 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Нехай памʼять про Олега Барну надихає нас на подальші зусилля для захисту та розбудови нашої держави.

Молимося та пам’ятаємо про кожного загиблого українського захисника. Помстимося за кожного нашого побратима!

Вічна пам'ять Олегу Барні та всім полеглим за Україну!

Брат за брата ! Героям Слава!🇺🇦