Великодні дарунки на передову

Дата: 01.05.2024 13:24

Фото без описуНезабаром Великдень – світле і радісне свято, яке окриляє та надихає всіх людей і навіть природу. Для українців воно було та залишається надважливим, адже ми всі віримо у перемогу світла над пітьмою, миру над війною. Останнє нині особливо актуально, адже війна на нашій рідній землі стала особистою трагедією кожного.

Господині с. Волощина Саранчуківської громади виготовили 70 кілець ковбаси та 50 кг шинки для Воїнів ЗСУ. Велика подяка всім хто долучитися до допомоги нашим захисникам, щоб і вони там, у "теплих краях" відчули смак і запах домашніх великодніх смаколиків.

Груз з Великоднім провіантом доставить на передову волонтер - виходець з села Волощина Andrii Radyshyn .

Хай береже їх Господь.

Все буде Україна! Разом до перемоги!