Перша медична допомога при отруєнні чадним газом
Небезпекою можуть стати несправні димарі: якщо тяга у димарях порушена, то продукти згоряння потраплятимуть у житлове приміщення.
Газові конвектори також можуть бути небезпечними: якщо тяга недостатня - продукти згоряння також можуть проникати у приміщення.
Якщо при увімкнених конфорках чи колонці починає боліти голова і з'являються подібні симптоми отруєння - негайно потрібно вимкнути усі нагрівальні прилади, відчинити усі вікна і двері для протягу та вийти на свіже повітря,. Якщо відчутний запах газу - у жодному разі не можна вмикати чи вимикати електричні прилади та світло. Терміново зателефонувати "104". Якщо людина почувається погано - викликати терміново "швидку".
Регулярно потрібно запрошувати спеціаліста і ретельно перевіряти усі системи опалення. Особливу увагу слід звернути на справність системи виведення продуктів згоряння.
Не залишати дітей без нагляду при ввімкнених нагрівальних приладах!
Перша медична допомога при отруєнні чадним газом
Потерпілого негайно винести на свіже повітря, забезпечити спокій, зігріти, дати кисень, непритомному дати понюхати нашатирного спирту, а також застосувати серцеві засоби, міцний солодкий чай, в тяжких випадках - штучне дихання. Кращий засіб для лікування - тривале дихання