Кароліна Гогусь здобула ІІІ місце в обласному конкурсі Шевченкового слова

Кароліна Гогусь - учасниця аматорського колективу художнього читання сільського клубу с.Вільховець (художній керівник Надія Тринька) в обласному конкурсі Шевченкового слова «БОРІТЕСЯ-ПОБОРЕТЕ» у номінації «Мистецька надія» нагороджена дипломом лауреата ІІІ ступеня за виконання твору Т.Г.Шевченка «Осія. Глава 14. Подражаніє».

10:33 16.03.2024

В Саранчуківській громаді пройшли заходи з нагоди 210–ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Початок березня для усієї України знаменний шевченківськими днями. 9 березня 2024 року відзначали 210-у річницю від дня народження українського письменника, класика української літератури, художника Тараса Шевченка. А 10 березня 2024 – 163-і роковини його смерті.

17:54 12.03.2024

Подання щорічної декларації

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) суб’єкти декларування не пізніше 24:00 31.03.2024 мають подати декларації (щорічна, після звільнення) за 2023 рік!

15:54 08.03.2024

Повідомте про контент із сексуальним насильством над дітьми: портал StopCrime

Побачили фото чи відео, на якому зображено сексуальне насилля над дитиною? Повідомте про це онлайн. Щоб запобігти випадкам сексуальних злочинів над дітьми, Департамент кіберполіції спільно з Мінцифри (https://t.me/mintsyfra) та ВГО «Магнолія» запустили проєкт StopCrime. Тепер кожен зможе анонімно або публічно повідомити про підозрілий контент, надіславши посилання на нього. Далі громадська організація «Магнолія» збере та проаналізує інформацію й передасть її до Департаменту кіберполіції та в Інтерпол. 📎 Повідомити про можливий сексуальний злочин над дітьми в інтернеті можна за посиланням (https://stopcrime.ua/net-crime). Створюємо безпечний цифровий простір для дітей разом. Проєкт StopCrime створено громадською організацією «Магнолія» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Дія.Освіта та Департаменту кіберполіції Національної поліції України для протидії насильству щодо дитини та сприяння розслідуванню таких злочинів.

16:28 05.03.2024

Саранчуківська сільська територіальна громада  втратила вірного сина України  СОКОЛОВСЬКОГО  НАЗАРА

Саранчуківська сільська територіальна громада втратила вірного сина України СОКОЛОВСЬКОГО НАЗАРА

Сумна, трагічна звістка прийшла у Саранчуківську громаду — 01 березня 2024 року жахлива війна забрала життя нашого воїна, 34-річного Назара Остаповича Соколовського.

17:39 01.03.2024