Дата: від до Скинути

Банківські аферисти продовжують обманювати: поліція застерігає не довіряти невідомим додзвонювачам.

Гроші зникають з рахунків громадян після того, як вони повідомляють конфіденційні дані банківських карток невідомим особам, які представляються банківськими працівниками, та переходять за невідомими посиланнями.

16:09 08.02.2024

Обережно шахраї!

Майже 50 000 тисяч гривень втратила жінка повіривши у шахрайську схему «Додатковий заробіток в мережі»

15:45 08.02.2024

Творимо добро і робимо все можливе для підтримки наших Захисників, для Перемоги!

Цьогоріч знову в населених пунктах Саранчуківської громади  колядники з вертепним дійством, Маланкою, посівальники та щедрівники в кожній домівці  прославляли новонародженого Ісуса, бажали миру Україні у Новому році та збирали кошти на підтримку Збройних сил України, які щодня наближають нас до Перемоги!

14:36 02.02.2024

«Наша єдність – наша зброя»

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність Нехай любов до рідного краю об'єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

09:09 22.01.2024

Анонімне опитування Фонду „Актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання ветеранів в Україні”

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

17:44 17.01.2024