Відбувся конкурс читців Шевченкового слова

В рамках відзначення 210-ї річниці з дня народження українського письменника, класика української літератури, художника Тараса Григоровича Шевченка, в Саранчуківській громаді відбувся конкурс читців Шевченкового слова організований відділом культури, релігій, туризму та спорту Саранчуківської сільської ради.

17:24 29.02.2024

Родич або ж друг просить в борг у месенджері: памʼятайте це можуть бути шахраї.

За відомою вже схемою працюють шахраї, які зламують облікові записи користувачів соціальних мереж. Опісля у переписці спілкування з близькими та друзями, а потім під вигаданим приводом просять перерахувати кошти.

14:09 27.02.2024

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день вшанування подвигу учасників Революції Гідності

З нагоди вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні, який відзначається  в Україні 19-21 лютого, у бібліотечних та клубних закладах громади відбулися патріотичні заходи. Мета заходів – це збереження пам’яті та вшанування Героїв Небесної Сотні, вшанування усіх українських воїнів, захисників і захисниць, хто сьогодні гине на полі бою за нашу свободу.

15:07 22.02.2024

Щороку у весняний період здійснюється незаконна торгівля занесеними до Червоної книги України видами рослин

Щороку у весняний період здійснюється незаконна торгівля ранньоквітучими, ендемічними, реліктовими та занесеними до Червоної книги України видами рослин, серед яких підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, білоцвіт весняний, цибуля ведмежа (черемша), горицвіт весняний, конвалія травнева, тощо.

13:32 19.02.2024

До уваги молоді, дітей та осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, учасників бойових дій, внутрішньо-переміщених осіб та дітей з особливими освітніми потребами.

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець - Подільський державний інститут» запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

14:03 13.02.2024

Поліція застерігає!

У шахрайські афери часто потрапляють громадяни, які шукають роботу через інтернет мережі на різноманітних платформах таких як: «Телеграм», «Фейсбук», та «ОЛХ».

16:52 12.02.2024